Reporterka „Czarno na białym” TVN24 📩 katarzyna_lazzeri@discovery.com

Warszawa
Joined April 2014
Katarzyna Lazzeri retweeted
Pierwsza, a niekiedy też ostatnia deska ratunku. Telefon, którego rząd nie chce już współfinansować i gdyby nie społeczna zrzutka w Internecie, to pewnie nie miałby już kto go odbierać. Reportaż @KasiaLazzeri dziś o 20.35! Oglądaj już teraz: tvn24.pl/go/programy,7/czarn…
3
11
3
39
3,801
.@kuratorium_ma Dlaczego żaden podany przez Państwa numer telefonu na oficjalnej stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie nie działa? @MEIN_GOV_PL W jaki sposób można się skontaktować telefonicznie z @kuratorium_ma ?
4
Katarzyna Lazzeri retweeted
Wracam do reportażu red. @KasiaLazzeri A tak na marginesie; Telefony zaufania to pierwsza jednostka szybkiego i mądrego reagowania w sytuacji potwornego niebezpieczeństwa. Pracują tam "komandosi dobra" zatrzymujący przy żuciu, odebraniem telefonu, słowem, wspólną cisza, dobrem.
Mój reportaż już dzisiaj o 20:30 w ⁦@tvn24CnB⁩ Serdecznie polecam!
3
5
2
35
Profesjonalna firma fajerwerkowa ma ofertę.
4
.@Straz_Graniczna @Kaminski_M_ @WasikMaciej czy to prawda, że funkcjonariusze Straży Granicznej, pełniący służbę na wschodniej granicy Polski, zabierają lub niszczą obcokrajowcom telefony komórkowe?
2
1
1
10
Dziś o 20:35 w TVN24.
1
8
16-letni Obadah z Syrii. Jak twierdzi Fundacja Polskie Forum Migracyjne Obadah pomimo złożonego wniosku o ochronę międzynarodową, dziś w nocy został przez @Straz_Graniczna wywieziony na Białoruś. Za kilkanaście dni będzie obchodzić 17 urodziny.
2
4
7
Katarzyna Lazzeri retweeted
Chłód i lodowatość nóg małej Julii czułam jeszcze przez kilka tygodni. Kompulsywne mycie rąk ciepłą wodą nie pomagało. To są rzeczy, które zostają w głowie – tak @KasiaLazzeri wspomina pracę nad reportażem @tvn24CnB "Granica życia i śmierci". tvn24.pl/go/programy,7/czarn…
7
7
19
Katarzyna Lazzeri retweeted
Rozmawiałem z czynnymi i byłymi funkcjonariuszami SG. Potwierdzali udział @Straz_Graniczna w pushbackach. Nazywali to dramatem. Mówili, że pogranicznicy w sumie tylko wykonują rozkazy. Jako autora tych rozkazów wskazywali właśnie Pana, Panie @WasikMaciej.
Przed chwilą podpisałem zawiadomienie do prokuratury w sprawie słów Janiny Ochojskiej kierowanych pod adresem Straży Granicznej @Straz_Graniczna
35
241
5
775
Reporterzy @tvn24CnB o kulisach pracy nad najgłośniejszymi reportażami 2021 roku. tvn24.pl/go/programy,7/czarn…
9
Raport Amnesty International dotyczący skali przemocy i łamania międzynarodowych standardów praw człowieka, w tym zapewniających prawo do azylu oraz do wolności od tortur i innych form prześladowania na terenie Białorusi i Polski.
2
16
40
Święta w tym roku odwołane. Maryja poroniła w lesie. grafika: Robert Manowski
27
61
7
158
Katarzyna Lazzeri retweeted
Ważny wyrok sądu. Troll internetowy skazany: «Jan Janiak, który ukrywał się w mediach społecznościowych pod pseudonimem smok05, pisał na Twitterze, że wyróżniony nagrodą Grand Press reportaż "Polscy neonaziści" o urodzinach Hitlera był "ustawką"» tvn24.pl/polska/urodziny-hit…
55
206
22
790
Katarzyna Lazzeri retweeted
To już dziś!!! Wieczorem poznamy laureatów Grand Press 2021, a w tegorocznej edycji aż 4 nominacje dla Czarno na białym❤️ Już teraz wielkie gratulacje dla @MarcinGutowski, Piotra Jaconia, @KasiaLazzeri i Dariusza Kubika!
10
14
5
67
Dziękuję za zauważenie mojej pracy 🙂To dla mnie prawdziwy zaszczyt znaleźć się w tak wyjątkowym gronie. #grandpress
42
4
9
99
Katarzyna Lazzeri retweeted
Bardzo polecam reportaż @KasiaLazzeri "Podlasie: granica światów". tvn24.pl/go/programy,7/czarn…. Moment, w którym pani Katarzyna oddaje buty… Mnie ściska za serce. Ale niektórzy wolą hejt.
Bohaterka reportażu TVN24 Katarzyna Wappa została ofiarą nagonki „przy okazji”. Atakującym chodziło o podważanie wiarygodności TVN24, a cała akcja to fragment szerszego ataku na tych, którzy burzą narrację PiS na temat kryzysu migracyjnego. Moja analiza: oko.press/to-bialorusinka-wi…
Show this thread
4
2
4